Купуємо у Львові

Макулатура Пластик Склобій Плівка

Замовити кур'єра:

063-075-04-67

Коробки картонні Б/В на продаж

Застосування коробок
Картонні коробки б/в (вживані) можуть використовуватись для переїзду (перевезення побутових та домашніх речей), для доставки різноманітних товарів народного вжитку від інтернет-магазинів, товарів промислового вжитку та ін.

Коробкі картонні б/в львів

Коробки картонні б/в

Коробкі картонні б/в львів

Коробки картонні б/в

Картонні коробки б/в, що були у використанні, але зберегли охайний зовнішній вигляд, являють собою оптимальний варіант недорогого й зручного пакування, що підходить для використання у різних цілях. Дбаючи про навколишнє середовище, ми пропонуємо купити картонні коробки б/в у Львові за прийнятною ціною. Вживана гофоротара цілком придатна для повторного використання.

Ціни на картонні коробки б/в

Пропонуємо купити картонні коробки б/в у Львові за вигідною ціною. Картонні коробки б/в - від одягу, мають абсолютно пристойний вигляд, у сухому й чистому стані, деінде можуть зустрічатися залишки брендового скотчу. Усі пакування піддаються чищенню й мають приємний зовнішній вигляд. Картонні коробки маємо у постійному продажу, ви можете замовити й купити коробки з картону у необхідній кількості наступних розмірів:

  • 60х40х40 - 11 грн./шт.

  • 60х40х35(32, 30, 25 або 20) - 8 грн./шт.

  • менших розмірів від 47х35х15 до 50х40х25 см – за ціною 6 грн/кг.

Здійснюємо продаж картонних коробок ціною по 8 грн. та 11 грн. мінімальними партіями від 5 штук. Коробки з картону на вагу на продаж у Львові йдуть партіями від 50 кг.

Ми надаємо гофротарі друге життя. Таким чином, ми разом з вами зберігаємо природні ресурси - деревину, воду й кисень. Не втрачайте шанс заощадити кошти, віддавайте перевагу вживаній гофротарі, адже замовити картонні коробки недорого у будь-яких обсягах можна швидко за телефоном: 063-075-04-67

Використання картонних коробок

Коробки з картону - гофротара, давно є необхідним помічником на багатьох підприємствах. Різноманіття й багаторозмірність картонних коробок роблять їх незамінними у всіх галузях і побуті. Коробки застосовують для транспортування й зберігання будь-яких товарів і продукції. У картонні коробки можна спакувати цукерки й заморожені напівфабрикати, напої й дитячі іграшки, побутові прилади й одяг, косметику й автозапчастини.

Купити вживані картонні коробки - означає заощадити до 70% коштів від вартості нової гофротари. Різноманіття й універсальність гофротари дозволяє використовувати її скрізь, де необхідне пакування будь-яких товарів:

  • для складання речей під час ремонту або переїзду;

  • транспортування речей;

  • зберігання певних предметів і товарів;

  • поштових посилок і перевезень;

  • для пакування різноманітних фасованих товарів харчової й промислової продукції.