Купуємо у Львові

Макулатура Пластик Склобій Плівка

Замовити кур'єра:

063-075-04-67

Прийом відпрацьованої олії у Львові

УВАГА! Олію тимчасово не приймаємо!

Ми здійснюємо закупівлю й вивезення використаної соняшникової олії у Львові нашим автотранспортом. Оскільки відпрацьована олія має попит у якості сировини на багатьох підприємствах, самостійно займатися її утилізацією економічно невигідно. Відпрацьована олія має бути не тільки грамотно вивезена й перероблена, а й зібрана належним чином. Для цього застосовується спеціальна герметична тара - металеві або пластикові бочки, а також єврокуби.

Але перш ніж використану олію застосують в якості вторинної сировини, вона має пройти спеціальне очищення й фільтрацію. Надалі відпрацьована б/в олія слугує основою для вироблення біодизелю, гліцерину або використовується для виробництва лакофарбових матеріалів.

Різновиди відпрацьованої соняшникової олії

Некондиційна соняшникова олія належить до групи рідких відходів. Ми купимо та вивеземо використану соняшникову олію різних видів: прострочену й кислу рослинну олію, стару згірклу й прілу соняшникову олію, пересмажену олію після фритюру й б/в олію в малих, середніх і великих обсягах.

На підприємствах громадського харчування завжди й у великій кількості залишається соняшникова олія після фритюру. Виливати такий відхід категорично заборонено, рослинну олію необхідно утилізувати, оскільки подальше її використання у харчових цілях небезпечно. Як правило, таку олію зливають в каналізацію, що сильно шкодить навколишньому середовищу й загрожує повною заміною трубопроводу.

Ціни на закупівлю використаної соняшникової олії

Купимо та вивеземо використану соняшникову олію власним транспортом – ціна від 6 грн. за 1 літр.

При обсягах понад 1 тонну запропонуємо найкращі ціни на закупівлю використаної соняшникової олії.

Переваги співпраці

  • Здійснюємо прийом використаної соняшникової олії у Львові в необмеженій кількості для подальшого її перероблення.

  • Наші постійні клієнти отримують вигідні пропозиції на закупівлю відпрацьованої олії.

  • За бажанням складаємо договір про співпрацю, надаємо необхідну документацію - позбавляємо вас проблем з екологічним контролем, установами СЕС.

  • При необхідності надаємо тару для збору, зберігання й прийому використаної соняшникової олії.

  • У нашому розпорядженні власний автотранспорт, за допомогою якого можемо здійснювати закупівлю відпрацьованої олії навіть у великих обсягах.

  • Ми дбаємо про екологічний стан, тому гарантуємо клієнтам, що жодна крапля використаної олії не потрапить у навколишнє середовище.