Купуємо у Львові

Макулатура Пластик Склобій Плівка

Замовити кур'єра:

063-075-04-67

Прийом склобою у Львові (тимчасово не приймаємо)

СКЛОБІЙ ТИМЧАСОВО НЕ ПРИЙМАЄМО!

В наші дні саме завдяки прийому склобою у Львові перероблюючи підприємства забезпечуються цінною сировиною для виробництва скляних пляшок. Раніше всі скляні пляшки мали певні стандарти, ви їх могли здати, їх мили, обробляли, й знову відправляли на виробництво, де повторно наповнювали молоком, соками, пивом.

Зараз багато виробників використовують різний дизайн ємностей. Можна зустріти скляні пляшки різноманітних форм і кольорів, тому й запроваджено прийом склобою для перероблення у сировину, з якої виготовляють тару потрібного дизайну. Наразі в усьому світі у скляному виробництві спостерігається стійка тенденція до збільшення використання склобою.

З іншого боку, переваги скляних пляшок та іншої скляної тари, у порівнянні з пластиковим або паперовим пакуванням, не викликають жодних сумнівів. Високі гігієнічні властивості, міцність, збереження смакових якостей й аромату продуктів, можливість багаторазового використання.

Види скла

Ми здійснюємо закупівлю склобою та іншого будь-якого скла, якого є достатньо у нашому повсякденному житті:

  • віконне

  • промислове

  • харчове

  • медичне

  • косметичне й парфумерне

  • різноманітні банки.

Ціни на склобій

Пункт прийому склобою у Львові приймає бите скло й скляну тару за вигідними цінами як поштучно, так і оптом. Спочатку скляні пляшки й банки сортуються, зважуються, відбувається оплата. Оскільки кожна категорія скла поділяється на сорти, ціна склобою у Львові залежить від певного сорту. Важливо знати, що при закупівлі скла, ціна однакової категорії є більшою.

Після того, як відбулася закупівля склобою у Львові, завершилася утилізація, перероблена сировина продовжує свій шлях. Її можуть використовувати у виробництві цегли, керамічних виробів, кахлю, або скляних пляшок.

Здати склобій і склотару – значить захистити природу від забруднення, адже скло практично не руйнується, а на розкладання однієї пляшки можуть піти тисячі років! Кожна людина, якій не байдужий стан екології, може звільнити навколишнє середовище й власні оселі від непотрібного скляного мотлоху. Для нашої екології буде краще, якщо ми не просто викинемо скляні пляшки на звалище, а пошукаємо місце, куди можна здати скло у Львові.