Купуємо у Львові

Макулатура Пластик Склобій Плівка

Замовити кур'єра:

063-075-04-67

Прийом батарейок

БАТАРЕЙКИ ТИМЧАСОВО НЕ ПРИЙМАЄМО!

Батарейки здати у Львові

Приймаємо батарейки у Львові

В нашому пункті прийому вторсировини у Львові встановлений контейнер для збору використаних батарейок (елементів живлення). Мешканці міста Львів можуть привезти нам використані батарейки, які ми передамо до спеціалізованих підприємств для утілізаціі.

На корпусі кожної батарейки знаходиться значок у вигляді перекресленого сміттєвого контейнера. Це означає, що цей предмет вимагає спеціальної утилізації. Будь-яка неправильно утилізована батарейка становить серйозну загрозу для навколишнього середовища. За час свого розкладання протягом ста років один елемент живлення здатний забруднити площу землі до 20 квадратних метрів.

У всіх батарейках містяться токсичні елементи, які при попаданні в грунт і повітря завдають непоправної шкоди здоров'ю людини і навколишньому середовищу:

  • луги - пропалюють слизові оболонки і шкіру

  • нікель і цинк - найбільш часто пошкоджують підшлункову залозу, кишечник, печінку, головний мозок

  • ртуть - вражає нервову систему, печінку, нирки, шлунково-кишковий тракт, дихальні шляхи

  • свинець - вражає нирки, печінку і нервову систему, кісткові тканини, викликає загибель клітин крові

  • кадмій - шкодить легеням і ниркам

Викинута в загальний сміттєвий контейнер батарейка потрапляє на смітник, де в процесі корозії або горіння виділяються шкідливі речовини. Далі токсини потрапляють в ґрунт і воду. Отруйні речовини мають властивість накопичуватися в організмі, тому навіть в невеликих кількостях можуть викликати онкологічні, репродуктивні і інші серйозні захворювання.


Прийом пінопласту

ПІНОПЛАСТ ТИМЧАСОВО НЕ ПРИЙМАЄМО!

Прийом пінопласту у Львові

Приймаємо пінопласт у Львові

Купуємо відходи лому пінопласту: листи, упаковку з побутової техніки, коробки, упаковку з продуктів, відходи виробництва пінопласту.