Купуємо у Львові

Макулатура Пластик Склобій Плівка

Замовити кур'єра:

063-075-04-67

Прийом пет-пляшок у Львові

Приймаємо пет-пляшку від 2грн/кг та каністри від 1,5 грн/кг.

Важливість переробки поліетилтерефталату. Матеріал ПЕТ, або поліетилтерефталат, застосовується в різних сферах. З нього виробляють ПЕТ-пляшки, пакувальну плівку, ізоляційні матеріали, використовують в різних галузях промисловості. Сам по собі пластик не представляє великої шкоди для людини, флори й фауни. Єдина небезпека – неправильна утилізація: зберігання на полігонах, коли тонни пластикових пляшок накопичуються на звалищах. Крім того, спалювання ПЕТ-пляшок провокує потужний викид діоксинів, канцерогенних речовин.

Здати ПЕТ-пляшки

Якщо у вас є такі відходи, здавайте ПЕТ-пляшки на перероблення. Таким чином ви візьмете активну участь у запобіганні екологічної катастрофи. Більш того, здати ПЕТ-пляшки на переробку можна не безоплатно – здавши велику партію, ви отримаєте додатковий дохід. Продати ПЕТ-пляшки за вигідною ціною ви зможете, звернувшись до компанії ЕКОЕСТ.

Від чого залежить ціна прийому ПЕТ-пляшок

Закупівля пластикових пляшок у Львові здійснюється відразу ж після зважування відходів у пункті прийому або за адресою клієнта з використанням електронних ваг. Якщо вас цікавить прийом ПЕТ-пляшок за ціною - максимально для вас вигідною, ознайомтеся з кількома порадами стосовно збільшення ціни прийому ПЕТ-пляшок. За підвищеною ціною приймаються:

  • Заздалегідь відсортовані й спаковані пластикові відходи.

  • Чисті й сухі пластикові ПЕТ-пляшки.

  • ПЕТ-пляшки без слідів фарби й прилиплого сміття.

  • Відсортовані за кольором відходи.

Шукаєте пункти прийому ПЕТ-пляшок у Львові?

Інколи принести пластикові відходи в приймальний пункт досить проблематично, необхідний транспортний засіб.

Тому просто зателефонуйте:

З нами можна укласти договір на вивезення й закупівлю пластикових пляшок і відходів ПЕТ.